Wiosna

Strona główna

1238532052|%e %b %Y, %H:%M %Z|agohover

Jakże dopasowana byłam do stylu życia Pani Zimy! Musiałam się dziś przymuszać by iść dalej i jeszcze dalej w ramach pierwszego wiosennego spaceru z psem. Ja! Fanka długich spacerów z nadzieniem z ciekawej rozmowy. Mmmmm… Nadszedł czas ponownego rozsmakowania się w tym co dobre dla duszy i ciała.
Tymczasem wietrzę pokój przed snem już kolejną godzinę, zasłuchuję się lunatyczną muzyką, układam plany na wakacje i zaczytuję się w najnowszym nabytku (choć aż tak bardzo nowy to on nie jest). Przez te marzenia i plany rodzą się tęsknoty. I tak zrodziły się w głowie myśli, że już dawno nie robiłam biżu. Trochę mi głupio, że tak się rozgłaszało to, a teraz jest tak cicho (w sensie braku powiewów świeżości w postaci nowych prac). Mam postanowienie realizacji wszystkich pomysłów latem, gdy będę siedzieć sama w domku czekając na Piotrka, aż skończy pracę.

Wspólny wniosek (bo mój i Agnieszki) z ostatnich dni: co my wiemy o ekonometrii!? Tak pięknie jest rozległa ta dziedzina, że można chyba jej poświęcić całe życie i się nią nie zanudzić. Pytanie tylko czy jest to aby na pewno moja dziedzina. Pewnie okaże się po wakacjach.

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License